חדרי ארונות 2019-04-18T14:56:27+03:00

המילה האחרונה בעיצוב חדרי ארונות: איך גם אתם תוכלו לעצב חדר ארונות לפי הטרנדים החמים?

אם פעם הסתפקנו בארון אחד בחדר השינה הרי שהיום ברוב הבתים החדשים בארץ אין ארון בודד בחדר השינה של ההורים אלא חדר ארונות נפרד. חדרי ארונות מאפשרים יותר מרחב וארגון נכון יותר של תכולת הבית והחפצים האישיים שלנו. ישנם טרנדים חמים מאוד בעיצוב של חדרי ארונות מעיצוב משולב של חדר ארונות עם חדר אמבטיה וחדר שינה להורים ועד עיצוב של חדר ארונות שהוא גם משרד או חדר ארונות שהוא גם חדר אורחים. המילה האחרונה בתחום של עיצוב חדר ארונות היא עיצוב מותאם אישית לכל לקוח ולקוח כאשר אנחנו בוחרים איזה עיצוב יהיה לחדר הארונות שלנו, איפה הוא יהיה ממוקם בבית ואיזה שימושים נוספים (אם בכלל) יהיו לו.

עיצוב חדר ארונות בהתאמה אישית – אתם בוחרים את הסגנון ואת החומרים

עיצוב חדר ארונות בהתאמה אישית מלאה בעזרת מעצבת פנים של בית חלומותי דפנה שם טוב יכולה לאפשר לנו ליהנות מחדר ארונות חלומות. כאשר מעצבים את החדר בהתאמה אישית צריך קודם כל להחליט מה יהיה השימוש העיקרי שלו וגם מה יהיה הגודל שלו. ככל שחדר הארונות גדול יותר כך יכולים להיות לו עוד שימושים כמו למשל פינת משחק לילדים או פינת עבודה להורים. בעיצוב החדר חשוב מאוד לשים לב לבחירת החומרים מהם החדר והארונות באופן ספציפי יהיו בנויים. בחירת החומרים תבוא לידי ביטוי בנוחות של השימוש בארונות בחדר וגם בעיצוב האסתטי הסופי שלו.

עיצוב חדרי ארונות – איך מעצב פנים מומחה יכול לסייע בכך?

עיצוב חדר ארונות זה לא משימה פשוטה כל כך כמו שאולי התרגלנו לחשוב. אם אתם רוצים לעצב חדר בבית שלכם שישמש כחדר ארונות כדאי לכם לא לנסות לעשות זאת לבד אלא לפנות למעצב פנים מומחה שיעצב לכם את החדר. מעצב פנים מקצועי ידע להתאים את העיצוב של החדר והארונות בו לצרכים האישיים שלכם והוא ידע גם לקשור את העיצוב של החדר לסגנון העיצוב הכללי בשאר הבית. יצירת שפה עיצובית אחידה בין כל חלקי הבית יכולה להפוך את הבית שלכם למקום נעים והרמוני יותר שיש בו תחושה של שלווה ושל אושר פנימי הבא לידי ביטוי בין השאר גם בעיצוב.

עיצוב חדר ארונות – לחשוב לטווח הארוך

בכל מה שקשור לתחום עיצוב הפנים של הבתים ולתחום של עיצוב חדר ארונות בפרט חשוב לתכנן את העיצוב כך שהוא יתאים גם לצרכים שלנו עכשיו וגם לצרכים שיהיו לנו בטווח הארוך. בניית בית או שיפוץ בית היא פעולה שרוב האנשים עושים רק פעם אחת במהלך החיים שלהם ולרוב לא נעשה זאת יותר ממספר פעמים בודדות – בגלל העלות הגבוה של תהליך זה. העבודה שנבנה בית או נשפץ אותו רק פעם אחת או מספר פעמים בודדות במהלך החיים שלנו חשוב מאוד לתכנן את העיצוב גם לטווח הארוך יותר של עוד עשר או עשרים שנה ולא רק לטווח המידי של חמש השנים הקרובות.

 

דילוג לתוכן