ארונות יוקרתיים 2019-04-18T14:55:41+03:00

ארונות יוקרתיים – כל מה שרציתם לדעת על ארונות יוקרה ולא היה לכם את מי לשאול!

רובנו נעצב רק פעם אחת בחיים את בית החלומותי שלנו. כאשר יש לנו רק הזדמנות אחת מבחינה כספית לעצב את הבית שתמיד רצינו כדאי לנו להשקיע הרבה מאוד מחשבה ותכנון בעיצוב של כל פרט ופרט בו. אחד הפרטים שהכי חשוב לשים לב אליו בעיצוב החללים השונים בבית הוא העיצוב של הפריטים המשלימים בבית כמו פריטי הריהוט והארונות שיש בבית שלנו. כאשר אנחנו בוחרים איזה ארונות יהיו בבית שלנו כדאי לנו לבחור שיהיה בבית שלנו ארונות יוקרה איכותיים.

ארונות יוקרתיים הם כאלו בגלל איכות הבנייה שלהם וסוג החומר ממנו הם בנויים שהוא עץ מלא או חומרים איכותיים אחרים. ארונות הם יוקרתיים יותר כאשר אנחנו מעצבים אותם באופן שמותאם אישית לצרכים האישיים שלנו. בחירה של ארון יוקרתי למטבח, לחדר השינה או לחדרי הילדים בבית שלנו תשדרג את כל בית ותהפוך את המגורים בו לנעימים יותר.

ארונות יוקרתיים למטבח – דגשים בבחירת עיצוב מנצח ומותאם אישית

בחירה של ארונות יוקרתיים למטבח יכולה להפוך את המטבח שלנו למטבח שהרבה יותר קל לבשל בו ולארח בו. כאשר אנחנו באים לעצב את הארונות במטבח שלנו חשוב לוודא שכל ארון יהיה עם עיצוב מוקפד שמתאים לצרכים שלנו. אנחנו יכולים לבחור לשלב חומרים שונים בעיצוב ארון למטבח כמו למשל עץ, מתכת או זכוכית. מומלץ מאוד שהעיצוב של ארונות המטבח ישתלב עם העיצוב של כלל הבית במיוחד עם המטבח מחובר לסלון ואנחנו רוצים שהאווירה בשני החללים ביחד תהיה הרמונית ויפה.

ארון יוקרה

ארון יוקרה

ארונות יוקרתיים בעיצוב ייחודי לחדר השינה – מה חובה בעיצוב ארונות בגדים? ועל מה אסור לוותר?

גם כאשר אנחנו מעצבים את חדר השינה שלנו כדאי לבחור שיהיו בו ארונות יוקרתיים. ארון בגדים יכול להיות ארון שיהיה מעוצב עם חדר ארונות שלם ולא ארון שנמצא רק על קיר אחד. חשוב שהעיצוב יהיה מותאם אישית לסוג הבגדים שלנו – אם יש לנו יותר בגדים לתלייה אז נצטרך יותר קולבים ואם יש לנו יותר חולצות טי אז נצטרך יותר תאים בהם נוכל לקפל את החולצות. כדאי להתייחס גם לנושא שבארון בגדים שלנו יהיה מספיק תאים לנעליים ולפריטי לבוש משלימים כמו כובעים או שרשראות.

 

ארונות יוקרתיים – לעצב ארון, ליצור חוויה עשירה ומפנקת בבית

ארונות יוקרתיים יכולים לאפשר לנו לעצב את הארונות השונים בבית שלנו כך שיהיה לנו הרבה מקום אחסון ויהיה לנו נעים בכל החללים בבית שלנו. כאשר אנחנו באים לעצב ארון בכל חלל בבית כדאי לשקול את האפשרות שהוא יהיה ארון עם דלתות הזזה. היתרון המרכזי של ארון הזזה הוא שקל מאוד ונוח לפתוח ולסגור את הדלתות שלו וכך הוא חוסך לנו הרבה מאוד מקומות. ככל שנקדיש יותר מחשבה לאיזה סוג ארון אנחנו רוצים ואיך אנחנו רוצים שהארון יהיה מחולק בחלק הפנימי שלו.

 

דילוג לתוכן