ארונות פתיחה 2019-04-18T14:56:14+03:00

ארונות פתיחה – לעצב ארון ולפתוח את הראש: כל מה שלא דמיינתם שארון בגדים יכול להיות….

יש דברים בחיים שאנחנו לוקחים אותם כברורים מאליהם. כאשר אנחנו באים לקנות ארון אנחנו נחשוב לרוב על ארון פשוט ולא יוכל להיות לנו קל לשמור על ראש פתוח ולעצב ארון מותאם אישית לבית שלנו. הבחירה שבבית שלנו יהיה ארונות פתיחה יכולה להיות בחירה יצירתית שתטיב עמנו. ארונות מסוג זה הם ארונות ייחודים ומותאמים אישית שיכולים לאפשר לנו ליהנות יותר מכל ארון שיש בבית שלנו. ארון בגדים שהוא ארון פתיחה יכול לאפשר לנו ליהנות יותר מאחסון הבגדים שלנו בבית כך שהוא יהיה נוח וקל לשימוש.

ארונות פתיחה – עשה ואל תעשה בעיצוב ארונות בגדים

כאשר אנחנו מעצבים ארונות בגדים חשוב מאוד לחשוב איך לעצב אותם נכון. עיצוב ארונות פתיחה או כל ארון בגדים אחרים דורש מחשבה מראש על איזה סוג תאים אנחנו רוצים שיהיו בארון. אם יש לנו הרבה מאוד בגדים שאנחנו רוצים לתלות אז אנחנו צריכים שבארון יהיו יותר תאים לתלייה מאשר תאים שאפשר לשים בהם בגדים מקופלים. בעיצוב ארון בגדים חשוב להשאיר מקום בארון גם לפרטי לבוש משלימים כמו למשל נעליים, צעיפים, תכשיטים, כובעים וגם גרביים ותחתונים.

דפנה שם טוב | יועצת  עיצוב של בית חלומותי 

ארונות פתיחה – ועיצוב ארון לאחסון נוח ומותאם אישית

עיצוב מותאם אישית של הארונות בבית שלנו ישדרג מאוד את איכות החיים שלנו. עיצוב נכון של ארון שמתאים לצרכים שלנו יכול לאפשר לנו לאחסן באופן נוח ומותאם יותר את החפצים האישיים שלנו. הבחירה להציב בבית שלנו ארונות פתיחה יכולה להפוך את חוויית השימוש בארונות שלנו להרבה יותר פשוטה, נגישה ונוחה. ארונות אלו יכולים להיות שמישים מאוד ומאוד נוחים והיתרון המרכזי שלהם הוא שהם לא חייבים לתפוס הרבה מקום ואנחנו יכולים לבחור באופן אישי מה יהיו המידות שלהם. מומלץ מאוד לעצב את הארון תוך מחשבה על הטווח הארוך כך שיוכל להיות לנו נוח וקל יותר להשתמש בו לאורך זמן וגם בעוד חמש או עשר שני ארון זה יהיה שימושי עבורנו.

ארונות פתיחה – כשאסתטיקה, נוחות ופרקטיקה פוגשות את אמנות הנגרות

הבחירה שבבית שלנו יהיו ארונות פתיחה היא בחירה חכמה מאוד גם מבחינה אסתטית וגם מבחינת הנוחות והפרקטיות של השימוש בארון. ארונות הזזה או פתיחה בעיצוב זה הם דוגמא מעולה לדרך שבה אמנות הנגרות יכולה לאפשר לנו להפגיש בין עיצוב שמבחינה אסתטית הוא יפה ובין עיצוב שהוא פרקטי ונוח לשימוש. חשוב מאוד לבחור לעצב את הארונות בבית שלנו כך שהם יהיו חזקים ויהיו בנויים מחומרים באיכות גבוה. ככל שהארון יהיה בנוי באיכות גבוה יותר על ידי נגר מומחה כך הוא יחזיק מעמד זמן רב יותר והשימוש בו יהיה נוח לאורך זמן רב. בכל מה שקשור לעיצוב הארונות בבית שלנו לא כדאי לנו להתפשר על האיכות ותמיד לבחור בארון שהכי מתאים לנו באופן אישי.

 

דילוג לתוכן